CELLIN ismi nereden geliyor? Öğren

Hakkımızda

CELLIN AR-GE MEDİKAL LTD.ŞTİ. 2020 yılında sağlık alanında AR-GE faaliyetleri yürütmek üzere kurulmuştur. Başta kanser olmak üzere toplumda sık görülen hastalıkların önlenmesi, erken tanısı ve tedavisi alanında çalışmalar yürütmektedir. Bununla bağlantılı olarak eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekte, klinik araştırmaların planlanması ve yürütülmesi alanında çalışmalar yapmaktadır. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve profesyonel ekibimiz ile klinik araştırmaları en yüksek kalite ve verimlilik seviyelerinde yürütmeyi taahhüt etmekle kalmıyor, aynı zamanda klinik araştırmaların gerçekleştirilme şeklini iyileştirmeyi ve kişisel yaklaşımımız ile geleceğini ilerletmeyi hedefliyoruz.

CELLIN ismi nereden geliyor? Öncelikle toplum sağlığının kendisini oluşturan her bir bireyin sağlığı ile ilgili olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla canlı vücudunun yapısal ve işlevsel özellikler gösterebilen en küçük yapı taşı olan hücrenin içinden (İngilizce Cell in) başlayarak daha geniş ölçekli, iş birliği içinde çalışan bir yapı oluşturmayı amaçladık.

Şirket olarak sorunların bütüncül yaklaşımlarla çözülebileceğini fakat detayların da göz ardı edilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Ancak sorunların ortaya çıkmasına yol açan süreçlerin önceden saptanarak, önleyici yaklaşımların çok daha etkin olduğunu biliyoruz. Bu nedenle birlikte çalıştığımız tüm paydaşlarımızla etkili bir iletişim sağlamayı önemsiyoruz.